Medic Specialist Medicina de Familie in Germania

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unui medic specialist peMedicina de Familie care sa fie motivat pentru a-si continua cariera in Germania si care sa fie dispus sa isi completeze cunostintele de limba germana pana la obtinerea certificatului de B2.
Pentru alte detalii, astept intrebarile dumneavoastra la adresa de e-mail job@jobconnect.ro, sau la numarul de telefon 0754048181.

CERINTE

Cerintele pe care le cautam la un medic sunt urmatoarele:
- sa cunoasca limba germana (sau, sa aiba disponibilitatea de a urma cursuri intensive de limba germana pentru a obtine certificatul B2)
- sa fie medic specialist pe Medicina de Familie
- sa fie disponibil cat mai curand pentru interviu

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.