Medic rezident/specialist pentru Germania

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job Connect, companie de selectie si recrutare personal, din Sibiu, cauta medici din toata tara, dornici de a avea o cariera de succes in spitalele din Germania. Avem ca parteneri firme importante din Germania, care ofera servicii specializate de recrutare in domeniul medical.
Job Connect are experienta in domeniul recrutarii cadrelor medicale, organizand, pana in prezent, 4 conferinte dedicate medicilor care sunt in cautarea unui job in Germania.
Cea de-a 5 a conferinta organizata de Job Connect va avea loc in luna aprilie, in orasul Targu Mures.
Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne contactati pe adresa office@jobconnect.ro sau numarul de telefon 0754048181.

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de Medicina sau studenti aflati in an terminal;
- Cunostinte limba germana (nivel minim B1).

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a urma un curs gratuit, pentru nivelul B2, in Germania.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.