Medic rezident/specialist Pediatrie

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job Connect, companie de recrutare si selectie de personal, din Sibiu, cauta un medic rezident/ specialist cu specializarea Pediatrie pentru o clinica din Sudul Germaniei.

CERINTE

Absolvent Facultate de Medicina;
Cunostinte de limba germana nivel B2.

BENEFICII OFERITE

Viitorul medic angajat in cadul clinicii va beneficia, inainte, de un program de “training” de 2 saptamani.
Salarizarea dupa angajare pentru un medic rezident in primul an este de 3700 euro brut/luna, ajungand pana la 4.600 euro brut pentru un medic aflat in ultimul an de rezidentiat. La aceste salarii se adauga si 1000 de euro pentru garzile de noapte. Medici specialisti pot castiga intre 5000 si 6000 euro brut pe luna.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.