medic/personal medical

LISIECKI KADRY KONSULTACJE

Job expirat

RESPONSABILITATI

LKK sp z o.o. este o companie poloneza de consultanta in resurse umane, fiind certificata prin nr. KRAZ 10017.
De multe ori am reusit ca angajetul si angajatorul sa aibe o intalnire fructuoasa!

Loc de munca in clinicile germane, corporatii medicale si spitale.

CERINTE

Experienta in domeniul medical: medic, farmacist, asistent, infirmier

BENEFICII OFERITE

Dezvoltare profesionala
Imbunatatirea competentelor lingvistice
Contacte internationale
Venituri substantiale
Angajare in Germania
Suport oferit angajatilor
Aplica pentru un post de medic/personal medical in Germania la adresa otylia@lkk.pl
+48 58 535 07 96 (luni-vineri.9-16)

LKK - sunt oameni cu experiență îndelungata - folosind cunoștințe practice și realizări științifice, putem ajuta clienții noștri îmbunătățirea calității și eficienței operațiunilor lor. Ne dorim să creștem, dezvoltându-ne tot mai mult, îmbunătățindu-ne in fiecare zi. . Companii de succes, pentru care am găsit angajați extrem de apreciati, am diagnosticat cu precizie sau resurse sau a mediului echipa antrenată, acestea sunt, de asemenea, succesele noastre.