Medic, Germania

I.S.P.-Personalvermittlung

Job expirat

RESPONSABILITATI

Medic specialist (ORL/ Hematologie/ Oncologie/ Medicina de Familie/Oftalmologie)
Medic cu experienta min. 3 ani in Medicina Interna
Medic rezident
Absolvent de Medicina

CERINTE

C.V. completat in lb. romana / lb.germana
diploma de licenta,atasata
certificat specializare, atasat
poza tip business
cunostinte lb. germana min. B1
Documentele atasate C.V.-ului le asteptam la adresa : karriere@isp-personalvermittlung.de

BENEFICII OFERITE

Se ofera excelente oportunitati de formare pe plan profesional
Pachet salarial atractiv in fct. de specializare si experienta (intre 2800 Euro si 6000 Euro)
Ca si candidat profitati de experienta si serviciile noastre in mod gratuit.
Pt. detalii nu ezitati sa ne contactati in scris sau telefonic
karriere@isp-personalvermittlung.de
004917699000902 (informatii in lb. romana)

ISP-Personalvermittlug cu sediul in Germania, landul Hessen , recruteaza si plaseaza medici si personal medical calificat in renumite spitale, clinici si cabinete private.
Se ofera servicii gratuite candidatilor doritori sa-si continue cariera in domeniul medical in Germania.
www.isp-personalvermittlung.de