Medic chirurgie vasculara/ generala, Germania

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

In colaborarile cu clinicile/ praxis-urile germane pe care la avem, am identificat doua posturi disponibile pentru medici specializati pe chirurgie – vasculara sau generala.

Posturile sunt intr-un Centru de Chirurgie Vasculara dintr-un oras din landul Bavaria.
Centrul este specializat pe Flebologie, Angiologie si Limfologie.

CERINTE

Cautam sa cunoastem medici care au dorinta si sunt puternic motivati sa profeseze in Germania, pentru o anumita perioada de timp sau definitiv. Pentru ca posturile sunt imediat ocupabile, un nivel de limba germana cat mai apropiat de B2 este ideal.

BENEFICII OFERITE

Daca cititi aceste informatii si, din anumite motive, nu se potrivesc situatiei dumneavoastra, poate un medic din jurul dumneavoastra se va bucura sa le afle. Va multumesc ca i le veti impartasi.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.