Mecanici industriali în Germania, de la 12 până la 14 Euro brut/oră + diurnă, fără taxe de mediere/comisioane!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU SE PERCEP TAXE DE MEDIERE / COMISIOANE!
NU impunem şi nici NU asigurăm TRANSPORT din România înspre Germania; plecările se efectuează pe cont propriu!

Recrutăm în perioada imediat următoare MECANICI INDUSTRIALI, cunoscători ai limbii germane la nivel mediu de conversaţie şi experienţă + calificare în domeniu, pentru o serioasă firmă de colaboratoare din Germania.

CERINTE

CERINŢE:
- lb germană nivel mediu conversaţional (B1 - B2)
- calificare în domeniu
- experienţă
- seriozitate şi flexibilitate
- disponibilitatea de plecare cu maşina personală constituie un AVANTAJ propriu
- disponibilitate de plecare cât mai rapidă!

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- loc de muncă sigur şi stabil
- contract de muncă LEGAL semnat direct cu angajatorul german pe o perioadă nedeterminată de timp
- salariu începând cu 12 Euro brut/oră şi crescând în funcţie de evoluţia muncitorului până la 14 Euro brut/oră
- diurnă: 12 Euro / zi lucrătoare
- cazare asigurată contra-cost
- asigurare medicală
- drepturi depline în Germania

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.