Mecanic auto Germania

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Europakraft Jobs recruteaza personal pentru posturi de mecanic auto cu ocupare full- time si contract de munca pe perioada nedeterminata in Germania.
* Intermedierea are loc fara taxe sau comision.

Responsabilitati:
- Repararea si intretinerea partii mecanice a automobilelor (pana in 3,5 t);
- Repararea si intretinerea partii electronice a automobilelor (pana in 3,5 t);
- Diagnosticarea defectiunilor depistate;

CERINTE

- Formare profesionala incheiata de mecanic auto;
- Cunostinte de limba germana la nivel avansat;
- Experienta cu Mercedes Benz si cu metoda de diagnosticare "Star" prezinta avantaj.
- Permis de conducere si detinerea unui autoturism propriu pentru deplasare.

BENEFICII OFERITE

- Salarizare incepand cu 11 euro BRUT/ ora;
- Diurna 25 E/ zi lucratoare;
- Program de munca in 2 ture (40 de ore/ saptamana- in functie de termenele de finalizare ale lucrarilor);
- Cazare asigurata de catre angajator, contra cost (costul variaza in functie de zona intre 15 si 25 Euro/ noapte).

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.