Macelari, Transatori, Fasonatori, Ciontolitori in Germania

SC Global Job Experience SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Cautam Transatori, Ciontolitori, Fasonatori, in Germania pentru linii de taiere porc. Se va lucra la productie industriala aproximativ 20-25 de transatori pe o line de productie, 7 linii de productie in total.
Se va lucra in ture de zi si ture de noapta cu o pauza de 30 de minute platita pentru masa si alte doua pauze de cate 30 de minute dar care nu vor fi platite.

( PROBA DE LUCRU 30.06.2011.)

DETALII tel: 0261713022 sau 0754253952 ( intre orele 12-17)

CERINTE

Fiecare candidat trebuie sa treaca proba practica (proba cutitului). Candidatii vor primi o bucata de carne (Ex. pulpa spate porc) pe care vor trebui sa arate cum o pot taia/transa/dezosa. Momentan in aceeasi locatie lucreaza peste 170 de muncitori romani care va vor putea ajuta pana va acomodati cu viata si traiul din Germania.

Acte necesare:
- CV cu poza in limba engleza sau romana
- copie C.I. (Color)
- Cazier judiciar fara antecedente
- Adeverinta de la medicul de familie cu specificatia Clinic sanatos apt pt. munca.
- Copie act de studiu sau certificat de calificare

CANDIDATII INTERESATI TREBUIE CA CEL TARZIU PANA LUNI 27.06.2011 SA ISI DEPUNA DOSARUL PENTRU A PUTEA SA PARTICIPE LA PROBA DE LUCRU CE VA AVEA LOC JOI 30.06.2011.

DETALII tel: 0261713022 sau 0754253952 (intre orele 12-17)

PLECARII URGENTE!!!

BENEFICII OFERITE

Salariile oferite sunt intre ---- 1750-2150 Euro
- se asigura salariul minim pe economie in tara
- asigurarile de sanatate sunt platite de catre angajator
- transportul pana in germania asigurat de angajator
Cazarea si transportul de la cazare la locul de munca si invers sunt asigurate de angajator.

Societate cu domeniul principal de activitate Selectarea si plasarea fortei de munca cu o bogata experienta in tara, strainatate si cu numerosi parteneri in strainatate.
25515150