Locuri de munca pentru Studenti

P.I.N. Personal

27-09-2017 | EXPIRA LA 27-10-2017

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bate Crăciunul la ușă și sezonul cadourilor începe imediat? Vreți să vă impresionați persoanele dragi cu un cadou deosebit, dar banii de buzunar nu vă ajung?
Atunci avem noi soluția ����


Căutăm pentru partenerii noștri în departamentul industriei alimentare și electrică Studenți motivați pentru activități generale în depozit.
Perioadă de lucru: din Noiembrie până la sfârșitul lunii Decembrie.
Locație: diferite zone din Germania (Bayern, Rheinland-Pfalz).
Responsabilități: activități generale în depozit, de ex: primirea mărfii, distibuirea mărfii, gestionarea ei, împachetat.


CERINTE

Așteptările noastre:
 Să fiți motivat;
 Flexibilitate;
 Statutul de student;
 Carnet de conducere și mașină personală constituie avantaj.


BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
 Plată atractivă;
 Cazare pe durata angajării;
 Posibilitatea de a câștiga experiență;
 O echipă fantastică și posibilitatea de a încheia noi prietenii la nivel internațional.
Va sună interesant și nu știi ce să faceți? Atunci aplicați cu un CV și vă vom contacta noi ����
Parcă n-ați vrea să veniți singur și ați lucra cu prietenul cel mai bun? In acest caz, povestiți de noi și aplicați împreună!


DESCRIEREA FIRMEI

Ein Unternehmen der SK Business Group GmbH
In Kooperation mit R.U.N | E.M.C | IKTUO.

"www.globologo.com - be a social traveller, not a tourist!"