IT SPECIALIST-Germania

Global Recruting

Job expirat

RESPONSABILITATI

GLOBAL RECRUTING va ofera
Incepand cu data de 01.02.2008, joburi foarte bine platite in domeniul IT pe GERMANIA, numai pentru cei cu experienta in domeniu.

Contact pentru detalii, inscrieri si interviuri:
AURA BUTIURCA- ADMINISTRATOR Departament IT JOB,
- DIRECTOR GENERAL al GLOBAL RECRUTING
tel:0040-365.424.408 / 0040-740.368.331

Mihai Viteazul 10/2,(langa Univ.Petru Maior) Targu Mures, Mures
In doua luni deschidem un birou in Germania si unul in Anglia.

CERINTE

- experienta in domeniu IT,
- limba engleza/germana la nivel foarte avansat.
- limba engleza este obligatorie.
- certificari si diplome constituie un avantaj.
Dar nu garanteaza jobul, priceperea Dvs o dovedeste.

BENEFICII OFERITE

In functie de oferta de salarizare facuta individual/aplicant acceptat dupa testul dat si verificat de angajator.

Global Recruting - work and travel. Locuri de munca in strainatate in: FRANTA, CANADA, ANGLIA, IRLANDA, SUA. Locuri de munca pentru persoane cu studii superioare: INGINERI, ARHITECTI, INGINERI CONSTRUCTII, MEDICI. Departamentul HEAD HUNTING : Ai o pozitie de conducere in compania la care lucrezi ?! Poti ocupa o pozitie similara la o companie in strainatate... cautam de fapt - la creme de la creme - Cerul este limita... salarizarea de asemenea !!!! Locuri de munca in strainatate pentru: ingineri, hospitality, medici, IT, studenti, asistente medicale, Soferi profesionisti, sudori, tamplari, muncitori constructii.