Invitatie medici ATI in Germania

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, clinica de recuperare ortopedica si neurologica din Germania Centrala, va invita sa il vizitati pentru o perioada de 2 saptamani. In aceasta perioada va veti familiariza cu activitatile specifice unui medic specialist ATI intr-o clinica de recuperare.

Clinica va organiza activitati pentru a va cunoaste si a va familiariza cu tipul de activitati specifice profesiei dumneavoastra intr-o clinica de recuperare.

CERINTE

Ce asteptam de la dumneavoastra:
- un CV in limba germana;
- o poza in conformitate cu un ghid primit de la Job Connect;
- dorinta insotita de un plan concret in ceea ce priveste obtinerea unui loc de munca in Germania.

BENEFICII OFERITE

Va oferim aceasta posibilitate si organizam toata deplasarea dumneavoastra in aceasta perioada:
- plecarea si intoarcerea cu avionul;
- cazarea in interiorul sau apropierea clinicii;
- 3 mese zilnice oferite pe perioada hospitationului.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.