Instalator, Tamplar,Electrician, Sudor -Germania Plecari incepand in Ianuarie 2017

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mai sunteti interesat de o oferta de munca pentru Instalator, Tamplar,Electrician, Sudor in Germania?
Salariul incepand de la 1400 Euro net pe luna plus ore suplimentare
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Cazare platita de angajator
Asigurare Medicala

CERINTE

- Inregistrarea Dosarului la Primarie pentru obtinerea rezidentei
-Inregistrarea Dosarului la Primarie pentru obtinerea alocatie pentru copil ( pentru cei care au copii)
- Deschiderea unui cont bancar in Germania

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.