Instalator Germania

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea Europakraft Jobs recruteaza personal pentru angajatori germani, functia de Instalator instalatii termice si sanitare, pentru intreg teritoriul Germaniei. Contract de munca pe perioada nedeterminata si asigurare in Germania.

Responsabilitati:
- Montarea instalațiilor termice , climă , instalații de aerisire și instalații sanitare
- Montarea se face în clădiri noi sau clădiri renovate
- Instalarea țevilor prin sudare sau lipire
- Desfășurarea acțiunii după planuri de instalare și desene
- Verificarea etanșeității

CERINTE

- cunostinte de limba germana la nivel mediu
- experienta in domeniu de minim 1 an
- diploma de specializare in domeniul instalatiilor
- disponibilitatea de deplasare cu autoturism propriu constituie avantaj
- punctualitate, seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salarizare de 11 euro brut/ ora
- diurna de 24 euro/ zi lucratoare
- cazare asigurata de catre angajator
- consiliere pentru obtinerea tuturor beneficiilor ca angajat in statul german (inscrierea la clasa de impozitare corespunzatoare, obtinerea alocatiti pentru copii etc)

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.