Ingrijitori batrani/bucatari/ asistenti bucatar/Cameriste/Asistente generaliste+ingrijitoare/Medici

W.Q.M. Job Recruitment Specialist

Job expirat

RESPONSABILITATI

se cauta angajati permanenti
responsabilitatile sunt cele specifice jobului
pentru joburile din turism si medicibna se cere calificare sau recomandari

CERINTE

Cunostiinte de limba germana,
Candidatul Ideal:
- Sa fie apt de munca.
- Sa fie rezistent din punct de vedere fizic si psihic.
- Sa nu aiba antecedente penale
- Sa aiba un caracter placut.

BENEFICII OFERITE

Pentru lucratori in turism: salariul este intre 1000-2900 euro
Pentru ingrijitori, asistenti, medici salariul se incadreaza de la 800euro pentru ingriitori la 8000 euro pentru medici.

W.Q.M. Job Recruitment Specialist este o companie de recrutare, selectie si plasare a fortei de munca, companie cu capital romanesc care activeaza in Brasov, acreditata de catre Ministerul Muncii, Solidaritatii Sociale si a Familiei, membra a Camerei de Comert si Industrie Brasov.

Suportul este asigurat de o echipa animata de dorinta de a oferi o alternativa mai buna in munca concetatenilor nostrii.

Din dorinta de a fi cat mai aproape de nevoile clientilor nostrii dezvoltam o relatie bazata pe incredere si profesionalism.

Prin intelegerea contextului global, urmarim activ dezvoltarea si promovarea celor mai bune practici.

Misiunea noastra:
Atingerea succesului profesional intr-o lume in permanenta schimbare
- Transparenta
- Deplina legalitate
- Onestitatea si responsabilitatea sociala
- Orientarea spre nevoile clientului
- Comunicarea