INGRIJITOARE PERSOANE VIRSTNICE IN GERMANIA

Promedica24

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ingrijirea persoanelor varstnice
- Ajutor in menajul locuintei

CERINTE

- Cunoasterea la nivel comunicativ al l. Germane
- Experienta in ingrijirea persoanelor varstnice
- Disponibilitatea de plecare – imediat

BENEFICII OFERITE

- Contract de colaborare cu achitarea contributiilor sociale
- Asigurare medicala suplimentara in caz de boala
- Salariu atractiv, in functie de expirienta si nivel de cunoastere al l. Germane
- Cazare si masa gratuita, oferita de client
- Transport gratuit Romania – Germania – Romania
- Delegari pentru perioada 3-6 luni
- NU PERCEPEM COMISION!

Va rugam sa ne trimiteti CV cu fotografie la urmatoarea adresa: office@promedica24.ro
Mai multa informatie veti gasi pe pagina electronica a companiei : www.promedica24.ro

Promedica24 este o companie poloneză, fondata in anul 2004, specializată în furnizarea de servicii pentru sectorul medical. Sintem soecializati atat in ingrijirea persoanelor cit si in recrutarea personelului medical calificat pentru institutii de profil si ingrijirea pacientilor la domicili, in tarile Europei de Vest si Polonia. In prezent marca Promedica24 reprezinta sinonimul inaltei eficacitati si calitati ale serviciilor prestate in domeniu