Ingrijitoare Germania

GoWork.pl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doamna Gertruda are probleme in miscare, ii trebuie asigurare in timpul ridicarii. Cateodata se pierde deoarece areAlzheimer, dementie i Parkinson. Are grija de ea sotul.
Responsabilitati:
In primul rand curatenia casei, spalare, gatire, calcare
Ajutor in imbracare si dezbracare, vegherea in timpul

CERINTE

Cerinte:
cunoastere buna a limbii germane
rabdare
implicare in responsabilitati
experienta in ingrijirea persoanelor bolnave
fara dependente
bine vazut carnet de conducere

BENEFICII OFERITE

Oferim:
acoperirea costurilor de transport
asigurare
camera separata si mancare la locul de munca
bonus la o plecare rapida in Germania

Persoanele interesate de oferta noastra de munca le rugam są aplice la aceasta oferta sau są trimita un SMS la numarul +48 731-875-083 , cu numele Dvs, judetul si nivelul de cunoastere al limbii germane sau prin e-mail: recrutare@gowork.pl Va vom contacta cu siguranta.

Ne gasesti acum si pe facebook

Gowork.pl este o agenție de recrutări poloneză care se ocupă cu recrutarea personalului din domeniul ingrijirii persoanelor vârstnice din Germania. Din anul 1995 de când agenția și-a început activitatea în acest domeniu și-a extins spectrul nu numai în toată Polonia ci și în Bulgaria sau România. Persoanele care sunt interesate sã lucreze ca îngrijitor de persoane vârstnice pot sã ia legãtura cu noi prin e-mail, telefon sau prin pagin noastrã de web.
Consultanții noştri vor rãspunde cu siguranțã la astfel de interpelãri, iar atunci începe procesul de recrutare.