Ingrijire varstini- Germania, Austria, Elvetia

SC Troppo SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam personal (doamne si domni) pentru ingrijire persoane varstnice in Germania, Austria, Elvetia. Se ofera cazare, masa, transport, salariu intre 750-1400 euro, in functie de studii, experienta, cunostinte de limba si starea persoanei care trebuie ingrijita. Trimiteti un e- mail la adresa office@glossa.ro , si noi va trimitem CV- ul nostru standard si formularul de aplicare, care trebuie completate.
Relatii la telefon de luni- vineri, doar intre orele 09.oo-10.oo si 16.oo- 17.oo, sambata si duminica nu avem program de lucru si nu raspundem la telefon. Tel/fax 0267 310137, Mobil 0745 939677 La telefon mobil raspundem de asemenea doar intre orele mai sus mentionate in zilele lucratoare. Multumim!

CERINTE

Cunostintele de limba germana, studiile de specialitate si experienta constituie avantaj!

BENEFICII OFERITE

Transport, cazare si masa

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare forta de munca