Ingrijire pentru doamna Gabriele, Germania

GoWork.pl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Localizarea jobului: in apropierea orasului Strasburg
Doamna Gabriele sete independenat, se misca singur cu ajutorul umblatorului. Starea psihica: normala.Are hipertensiune.
Responsabilitati
- gatire
-spalare si calcare
- curatenie
- cumparaturi
- ajutor in margerea la toaleta
- ajutor in imbracare si dezbracare
- ajutor in igiena intima (baie)

CERINTE

Cerinte:
- bine vazut carnet de conducere si referinte
- limba germana comunicativ
- experienta

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- loc de munca intr-o firma stabila
- loc de munca legal
- salarii atractive
- cazare si mancare la locul de munca
- organizarea transportului inspre si dinspre Germania

Gowork.pl este o agenție de recrutări poloneză care se ocupă cu recrutarea personalului din domeniul ingrijirii persoanelor vârstnice din Germania. Din anul 1995 de când agenția și-a început activitatea în acest domeniu și-a extins spectrul nu numai în toată Polonia ci și în Bulgaria sau România. Persoanele care sunt interesate sã lucreze ca îngrijitor de persoane vârstnice pot sã ia legãtura cu noi prin e-mail, telefon sau prin pagin noastrã de web.
Consultanții noştri vor rãspunde cu siguranțã la astfel de interpelãri, iar atunci începe procesul de recrutare.