INGINERI IT - Germania

General Jobs Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

General Jobs Recruitment recruteaza ingineri in domeniul IT, dezvoltatori de software, pentru o multinationala din Germania.
Veti avea parte de o echipa dinamica si profesionista in IT si veti beneficia de un salariu atractiv: 3000-4000 euro, precum si de numeroase oportunitati de dezvoltare personala si profesionala.

CERINTE

-cunostinte foarte bune de limba engleza, scris si vorbit
-disponibilitate de a cunoaste limba germana
-experienta corespunzatoare domeniului specificat

Agenţia noastră pune la dispoziţia clienţilor, mai multe oportunităţi în vederea identificării unui loc de muncă în străinatate, acest lucru făcându-se în funcţie de cerinţele, calificările şi experienţa profesională, în urma unei evaluări psihosociale a candidatului.
Asigurăm locuri de muncă în: Germania, Franţa, Cehia, Grecia, Cipru, Italia, Danemarca, Anglia, etc. în următoarele domenii: agricultură, construcţii (zidari, zugravi, dulgheri, fierari betonişti, ajutori şantier, şoferi, sudori, electricieni), măcelărie, hotelier, restaurant, electronic, fabrici (în diferite domenii de activitate).