Ingineri constructori ,Dulgheri si fierari betonisti pentru Germania

CASABLANCA SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma SC Casablanca Services Timisoara recruteaza pentru un santier de constructii din Germania :
Ingineri constructori vorbitori de limba germana
Cerinte:
- Diploma de inginer;
- Cunostinte medii de limba germana;
- Experienta externa in Germania de 6 luni constituie un avantaj;
Se ofera:
- Salariu : 1400 ? 1600 Eur net pentru cei cu minim 5 ani de experienta;
1000 ? 1200 Eur net pentru cei cu maxim 5 ani de experienta;
- Cazarea si viza sunt asigurate; masa este suportata de catre angajat;
- Transportul este platit de catre angajat si daca acesta cosrespunde ii este returnat la primul salariu;
Programul de lucru:
- 7,30 ? sedinta de repartizare pe santier a muncitorilor;
- 18,30 ? oprirea lucrului;
- pauza de masa;
Acte necesare dosarului:
- CV in limbile romana si germana cat mai detaliat;
- Copie act de identitate;
- Copie pasaport;
- Copie certificate de nastere;
- Copie a diplomelor de studii;
- Copie carte de munca;
- Cazier judiciar;
- Adeverinta medicala;
- Copie permis de conducere ? daca exista.
Dulgheri si fierari betonisti (30 de posturi)
Cerinte:
- Diploma de calificare;
- Cunostintele de limba germana sunt doar un avantaj;
Se ofera:
Salariu :
- 800 Eur net lunar;