Inginer Proiectant in industria automotiva,

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Proiectant sasiuri, volane, sisteme interioare pentru masini sau proiectant Motoare

Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: nedeterminata
• Salariul este cuprins intre 60.000 -90.000 EUR brut pe an
• Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : aproxmativ 400 de Euro lunar
• Costul transportului este suportat de candidat,
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,

CERINTE

• Absolvent al facultatii de Inginerie Mecanica
• Obligatoriu: Diploma de Calificare
• Cunostinte de limba germana si limba engleza la un nivel mediu
• Experienta pe un post similar de cel putin 3 ani de zile
• Cunoștințe solide de MS Office
• Punerea în funcțiune, supravegherea și interpretarea calculelor de rigiditate și rezistență.
• Foarte bună cunoaștere a CAD Siemens NX inclusiv utilizarea funcțiilor cinematice și instrumente de calcul cu elemente finite.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal