Inginer proiectant (constructii de masini) pentru Germania

Brandler & Rauschelbach GbR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare Brandler & Rauschelbach cauta pentru Germania:
Inginer priectant (constructii de masini) cu perspectiva preluarii unei functii de conducere in domeniu.
Responsabilitati:
Cresterea rentabilitatii
Supravegherea proiectarii si executiei
Optimizarea proceselor si structurilor
Optimizarea controlului si minimizarea riscurilor specifice.

CERINTE

Studii superioare incheiate, de preferat in domeniul proiectarii masinilor si utilajelor
Experienta in tehnologia materialelor in vrac constituie un avantaj
Fire intreprinzatorare cu capacitatea de a actiona pragmatic si strategic
Capacitatea de a se impune, tenacitate, capacitatea de a lucra sub presiune
Comunicativ, capacitatea de a motiva
Capacitate de analiza
Fire antreprenoriala, deschisa la schimbare cu dorinta de a lua decizii si de a implementa idei noi
Cunsotinte bune de limba germana scris si vorbit

BENEFICII OFERITE

Salariu negociabil in functie de calificare si calitatile de leader
Perspectiva preluarii unie functii de conducere
Dacă sunteţi interesat, nu ezitaţi să ne contactaţi pe e-mail sau telefonic.
Persoana de contact:
Cozmina Cozma
E-Mai: cozma@medic-job.com
Telefon: 0049 1733 658 643
Fax: 0049 36651 38 285

DESCRIEREA FIRMEI

We provide job placement services for:
Doctors in Germany
Doctors and nurses in the Middle East (United Arabic Emirates, Saudi Arabia, Oman etc.) qualified personnel (engineers etc.) in Germany