Inginer Agronom pentru Germania - FARA COMISION!

Romtec Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru firma germana, un inginer agronom cu experienta, de preferat in domeniul cultivarii capsunilor.

CERINTE

Experienta minim 3 an in domeniu;
Limba engleza si/sau limba germana;

BENEFICII OFERITE

FARA COMISION!
Contract de munca permanent, semnat cu firma germana.
Salariu competitiv, in functie de experienta si nivelul de engleza / germana.
Cazarea este asigurata de angajator.
Se asigura perioada de specializare de 2-3 luni in Olanda

Daca sunteti calificat pentru aceasta pozitie si sunteti interesat de oferta noastra, puteti trimite CV si la office@rjobs.ro

Romtec Jobs este o companie cu sediul in Bacau, care activeaza in domeniul selectiei si plasarii fortei de munca.
Clientii nostri sunt companii din Norvegia si EU, pentru care efectuam selectie de personal calificat in vederea angajarii cu contract de munca.
Compania nu percepe nici un fel de comision candidatilor la aceste posturi, nici inainte de angajare si nici dupa angajare.
Contractele de munca se fac direct cu angajatorul.