GERMANIA - URGENT MEDICI GENERALISTI SAU INTERNISTI

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

GERMANIA - URGENT
MEDICI GENERALISTI SAU INTERNISTI- 2 Posturi

Beneficii:
- contract de munca pe minimum 2 ani
- salariu 48.000 - 51.000 euro/an, fara garzi. Garzile se platesc suplimentar
- posibilitatea de a urma cursuri de specializare

Acte necesare pentru aplicare:
- CV in limba germana si romana;
- copie pasaport;
- fotografie corp intreg;
- diploma
- Copii certificate privind titluri si grade obtinute - daca aveti
Taxa de dosar este de 40 lei.

Actele si taxa se pot depune personal la sediul agentiei noastre sau in plic prin posta la adresa:
Brasov, Centrul de Afaceri Cristiana - B-dul Eroilor nr.3A, Birou M3, Cod Postal 500.007, jud.Brasov.
Luni-Vineri, orele 10-18
Sambata 10-14
Telefon: (004) 0740-216.246 ; 0727-776.030;

CERINTE

- experienta
- limba germana nivel mediu

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate