GERMANIA-SUDORI ARGON-TUBULATORI(CU IZOMETRIE)

GLOBAL-NET, GRUP, International

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

OFERTA GERMANIA
ORAS: FRANKFURT am Main

DENUMIREA POSTULUI : SUDORI ARGON , TUBULATORI(CU IZOMETRIE)

Experienta : DA;
Durata contractului de munca : 2 ANI;

Salariul : .Sudorii -8 euro/ora NET(IN MANA);
Tubulatorii- 7 euro/ora. NET;

Timp de lucru : 10 ore/zi ,6 zile / saptamana;
Ore suplimentare : DA;
Echipament de lucru : DA;
Cazare: DA;
Transport : DA ( asigurat de angajator cu avionul);
Masa: 3 mese pe zi;
Pauze de masa : DA;
Asigurari sociale : DA;
Asigurari medicale : DA;
Limbi straine : NU;
Sex: MASCULIN;
Varsta 20-60 ani;
Cerinte speciale pentru post : SE DA PROBA DE LUCRU
SUDORI:

proba 6G (45 de grade), pe o teava, penetrare completa,prima sudura TIG , a doua sudura electrod care umple ceea ce s-a sudat anterior.

LACATUS TUBULATOR:

Sa cunoasca izometrie. Se da o schita si trebuie sa urmati planul dupa ce primiti bucati de sarma pe care trebuie sa le modelati conform schitei.Trebuie sa stiti sa cititi schita si sa o intelegeti.Apoi trebuie sa taie o teava,sa o sanfreneze si sa o pregateasca pentru sudura conform schitei.

COMPANIA ARE 3 DOMENII DE ACTIVITATE:COMERT,PLASARE FORTA DE MUNCA,IMOBILIARE