Fierar Betonist-Germania

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Business Activ Consult Recruteaza Fierar- Betonist pentru Germania

NU SE PERCEPE NICI UN COMISION PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA

Locatia: Munchen, Germania

Oferta:
 Angajare: in Germania.
 Contract de munca pe o perioada de minimum 3 luni, cu posibilitate de prelungire pe perioada nedeterminata
 Programul de munca este de 8-10 ore pe zi, 35-50/60 de ore pe saptamana
 Cazarea este gratuita, oferita de catre angajator. Veti avea propria camera, baia si bucataria este comuna
 Masa este responsabilitatea dumneavoastra
 Transportul de la cazare la locul de munca este asigurat si gratuit
 Veti primi echipament de serviciu gratuit

Pachet salarial:

 11 Euro brut/ora lucrata
 Fiecare ora este platita
 Asigurare sociala de sanatate
 Asigurare in caz de accidente, boli
 Transportul Romania- Germania este responsabilitatea candidatului

CERINTE

Conditii de selectie:
 Conditie fizica buna
 Limba Germana la nivel mediu
 Experienta in constructii si legarea fierului pentru beton. (Experienta ca si fierar betonist reprezinta un avantaj)

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal