FEMEIE DE SERVICI(Frankfurt,Roterdam, Corint)

GLOBAL-NET, GRUP, International

Job expirat

RESPONSABILITATI

OFERTA GERMANIA ,OLANDA ,GRECIA

ORAS: Frankfurt,Roterdam, Corint
Locurile de munca sunt la cantine unde servesc masa muncitorii din rafinarii
JOB: 20 Pozitii Femeii de serviciu , (curatenie,servire mese,intretinere cantina)
Angajarea se face in Romania cu detasare (viza E101)
CALIFICARE:Nu se cere ( minima experienta in domeniu)
SALARIU: 600 euro net(in mana)/lunar
DATA PLATII SALARIALE: La sfarsitul fiecarei luni lucrate
PROGRAM DE LUCRU: 10 ore/zi,26 zile/lunare
-daca se efectueaza ore suplimentare,acestea vor fi platite si adaugate la salariu.
-lunar trebuie efectuate 260 ore per total.
DURATA CONTRACTULUI:1- 2 ani
CAZARE: asigurata de angajator
MASA: 3 mese pe zi asigurate de angajator
TRANSPORT: Romania -Germania asigurat cu avionul.
ASIGURARI MEDICALE: da, ( sunt prevazute in contractul de munca.)
ASIGURARI SOCIALE: da, ( sunt prevazute in contractul de munca.)
LIMBI STRAINE: Nu se cere.
SEX: Femei
VARSTA: 20-40 ani

CERINTE

CONDITII DE MUNCA: In cantina,bucatarie,se face ordine in camerele muncitorilor,se serveste masa,se spala vasele,se asigura intretinerea cantinei intr-o stare buna de igiena.
INFORMATII SPECIALE: La fiecare 3 luni/3 luni si jumatate,angajatul,daca doreste, poate reveni in tara pentru o perioada de 1-12 zile pentru a-si revedea familia.Costul biletului de avion dus-intors e suportat de firma.
-se platesc zilele de concediu si zilele de sarbatoare.

Cei selectati vor fi anuntati si vor avea nevoie la ridicarea contractului de
-Copii dupa:

● buletin
● diplome si certificate de calificare
● carte de munca
● certificat de nastere
● certificat de casatorie (dupa caz)
● cazier
● un dosar cu sina
● adeverinta medic familie –apt munca
TAXA PROGRAM 200 EURO(INCLUS SI AVIONUL).

COMPANIA ARE 3 DOMENII DE ACTIVITATE:COMERT,PLASARE FORTA DE MUNCA,IMOBILIARE
INF SUPLIMENTARE:0743.133.675(L-V=10:00-20:00;S=10:00-16:00)