Femei in fabrici piese de plastic in Germania cu 9,50 Euro brut/ora

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie serioasa de recrutare, cauta urgent femei pentru o fabrica de piese si componente din plastic. din Germania pentru a lucra pe contract de munca pe o perioada nedeterminata de timp direct cu angajator german.
CERINTE:
- lb germana nivel mediu-avansat (vorbit, scris + citit) OBLIGATORIU !!!
- indemanare, flexibilitate si seriozitate
- disponibilitate imediata de a pleca
- masina proprie reprezinta un avantaj
BENEFICII:
- contract de munca pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul german
- salarizare: 9,50 Euro brut/ora
Se lucreaza de luni-vineri, doar schimbul 2 + sambata optional cand este nevoie
- cazare asigurata contra-cost
- asigurare medicala
- dreptul la o locuinta proprie in Germania
- dreptul la alocatie pentru copii minori
TARIF DE MEDIERE ZERO LA MOMENTUL PLECARII !!!

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.