Farmacist(ă)

tw.con.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o farmacie cu vechime de peste 100 de ani, situată la cca. 100 km de Nürnberg, în sudul Landului Turingia, la granița cu Landul Bavaria.

Pentru acest client, căutăm

CERINTE

• Licențiat al Facultății de Farmacie într-un stat EU, cu sau fără experiență
• Cunoștințe de limba germană la nivel minim B2
• Dorința de a profesa și a trăi în Germania

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru vă oferă:
• Loc de muncă plăcut și profesionist
• Salariu motivant

Avantajele Dvs.:
• Serviciile noastre pentru candidați sunt GRATUITE
• Ne ocupăm de toate formalitățile necesare angajării Dvs.
• Vă oferim sprijinul nostru pe parcursul întregului proces de recrutare, dar și pe perioada ulterioară angajării Dvs.

tw.con. este o companie germană specializată în plasarea de forță de muncă înalt calificată, în special medici, specialiști IT, ingineri din diferite state EU pentru Germania.
Pentru mai multe informații, vă rugăm, vizitați pagina noastră în limba română: www.twcon.ro.

tw.con. este o societate germană specializată în plasarea de forţă de muncă înalt calificată în Germania.