Electricieni pe şantiere de construcţii în Germania, de la 1600 Euro net/lună+cazare gratis, fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Punem la dispoziţie încă 10 posturi disponibile imediat pentru electricieni pe şantiere de construcţii în Germania!

NU percepem nici un fel de taxe pentru mediere! Comision 0!
Plecările se fac pe cont propriu! NU impunem transport!

SE OFERĂ:
- contract de muncă determinat cu posibilitate de prelungire
- salarizare: de la 1600 euro net/lună
- drepturi sociale depline în Germania
- cazare asigurată GRATUIT
- asigurare medicală.

Nr. Telefon contact: 0754059286, 0749044785 sau 0741199982
E-mail: personal.interavant@yahoo.com

CERINTE

CERINŢE:
- lb germană la nivel mediu conversaţional (A2 - B1)
- experienţă şi calificare în domeniu
- flexibilitate şi seriozitate

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.