Electricieni, lacatusi, zugravi, instalatori Germania

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam electricieni, lacatusi, instalator apa si gaze, zugravi pentru nordul Germaniei. Angajarea se face cu contract de munca (concediu inclus). Salariul:
9 euro/ora cu cazare inclusa
13 euro/ora fara cazare

CERINTE

- Experienta sau o diploma care sa ateste specializarea pentru care aplicati;
- Cunostinte de limba germana minim incepator (obligatoriu). Se poarta o discutie simpla la telefon, dar trebuie sa va descurcati;
- Permis categ B si masina personala cu care sa va puteti deplasa in Germania

BENEFICII OFERITE

Angajarea se face la o companie de personal autorizata din Leipzig. Contractul este pe perioada nelimitata si acopera concedii medicale, de odihna. Orele suplimentare se platesc.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.