Electrician in constructii si in industrie

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Polonia, care opereaza in Germania, Elvetia si Olanda, specializata pe recrutarea internationala de personal, avand peste 4 ani experienta in domeniu si un numar foarte mare de angajati anual, cautam electricieni in constructii si in industrie vorbitori de limba germana.
Responsabilitati:
- efectuarea de instalatii electrice la case si apartamente;
- efectuarea de instalatii electrice industriale;
- intocmirea controlului calitatii si funcționării retelei electrice;
- oferirea de servicii de intretinere a instalațiilor electrice.

CERINTE

- minim 3 ani de zile experienta in domeniu;
- disponibilitate deplasare cu masina proprie;
- limba germana: nivel bun/comunicativ;
- diploma de scoala tehnica/ profesionala in domeniu electric;
- conditie fizica si de sanatate buna;

BENEFICII OFERITE

- Cazarea: asigurata si platita de catre angajator
- Transportul: candidatii trebuie sa fie disponibili sa-si asigure transportul cu masina proprie
- Consultanță gratuită în vederea recuperării taxelor - http://www.tjobs.ro/eurotax - suma medie de impozit recuperată pe fiecare an incomplet lucrat în Germania este de 927 euro.
- Angajarea se face pe o companie din Polonia, cu detasare in Germania

Daca sunteti interesat asteptam sa ne contactati la numarul de tel: 0720 021 637 sau sa ne trimiteti CV -ul pe adresa de mail: sergiu@tjobs.ro

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.