Dulgher Cofraje,Salariul: 12,20 Euro Brut pe ora plus 24 Euro Net diurna pentru 8 ore,Germania

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatie:Moerfelden

Poziții disponibile: 5
Locul de munca: Constructii,
Salariul: 12,20 Euro Brut pe ora plus 24 Euro Net diurna pe zi, aproximativ 500 euro net pe luna

Ce oferă Angajatorul:

Perioada contractului: 6 luni,
Se lucrează în medie de 40 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare: asigurată de angajator gratuit ,
Costul transportului este suportat de candidat, și rambursat de către angajator pana la 200 de euro de echipa
Concediul plătit ,

CERINTE

Cunoștințe medii de limba engleză sau germana,
Experiență de cel puțin 3 ani în domeniul,
Mașină personală la echipa

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.