Dermatolog,Oftalmolog, Cardiolog

Intermed Consulting GbR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Specific postului

CERINTE

Pentru clientul nostru clinica germana privata, cautam urgent medic specialist: Ortoped, Cardiolog, Oftalmolog.
Cerinte:

• Diploma de licenta a Facultatii de Medicina
• Diploma de Medic Specialist
• Certificatul de Conformitate eliberat de catre Ministerul Sanatatii
• Cunostintele de limba germana la nivel B2 sunt obligatorii (daca este necesar oferim sprijin cu cursuri de perfectionare a lb germane)
• Cv in limba germana

BENEFICII OFERITE

-pe langa salariul de aprox. 5070 euro se ofera 35% din totalul serviciilor prestate de medic lunar, putandu-se ajunge pana la un venit de 10.000 euro lunar.
-programul de lucru este de 5 zile pe saptamana (40 ore) , fara garzi.

Intermed Consulting Gbr , agentie de recrutarea personalului in sectorul medical, intermediaza si ofera consultanta juridica pentru absolventi ai facultatii de medicina, medici rezidenti, primari si specialisti care aleg sa profeseze in clinici si spitale din Germania.