Cupluri la fabrici in industrie, zona Baden-Wurttemberg cu 10 Euro brut/ora, fara comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va doriti sa lucrati intr-o fabrica din Germania si sa faceti parte dintr-un colectiv german?
Noi avem solutia potrivita pentru dumneavoastra!
Daca aveti peste 25 ani si cunoasteti limba germana, contactati-ne cu incredere!

Se lucreaza la: montajul, insurubarea si impachetarea de piese in industrie.
Program lucru: 3 schimburi (luni-vineri).
Salariu: 10 Euro brut/ora
Cazare: asigurata contra-cost
Asigurare medicala + drepturi sociale depline in Germania!

Detalii suplimentare la:
0754 059 286, 0749 044 785 sau 0355 429 260.
CV-uri pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

CERINTE

CERINTA OBLIGATORIE
- cunoasterea limbii germane nivel începător înspre mediu (A2)
- permis conducere / disponibilitatea de plecare cu maşina personala constituie avantaj personal!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.