Consultanti vanzari in mall Germania - FARA COMISION!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting recruteaza tineri cu foarte bune abilitati de comunicare/vanzare pentru a vinde produse cosmetice naturale pe standuri aflate in mall-uri din Germania si Anglia.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Castigurile medii ale consultantilor de vanzari plecati prin intermediul firmei noastre de-a lungul a 2 ani sunt cuprinse intre 1500 – 2000 lire/euro pe luna in timpul anului.
Castigurile pentru luna decembrie sunt de 3000-4000 lire/euro!!!

Vanzarile se bazeaza pe mici demonstratii practice asupra clientilor, atributiile fiind o combinatie intre atributiile unui promoter si cele ale unui vanzator pe stand.

Pentru vorbitorii de limba engleza si germana disponibili de plecare rapida firma de cosmetice este dipusa sa ofere in functie de impresia la interviul final cumpararea biletului de avion si/sau cazare gratuita pentru prima luna.

Toate interviurile se vor desfasura pe Skype, cu camera web.
In cadrul primului interviu, cu firma noastra, va vom face o prezentare in detaliu a ofertei.

Cazarea este asigurata contra cost in apartamentele firmei, complet utilate si mobilate modern, cu TV, cablu si internet, 2 persoane in camera.

Costul chiriei este intre 80-85 lire (euro)/ saptamana/pers.- in functie de locatie.
Costul include si plata tuturor utilitatilor.

Nu se plateste chirie la sosire, un reprezentant al companiei va asteapta in aeroport si va insoteste la apartament, chiria se plateste ulterior din castiguri.

Transportul se deconteaza dupa 60 de zile lucrate, in limita a 100 lire pentru Anglia si 200 euro pentru locatiile din Germania.

CERINTE

- limba engleza nivel mediu – Anglia
- limba engleza nivel mediu + limba germana nivel incepator -Germania
- experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare reprezinta avantaj,
- dorinta de a castiga cat mai mult,
- perseverenta,
- personalitate dinamica,
- foarte bune abilitati de comunicare.

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.