Constructor elemente prefabricate beton armat

Cherry Building s.r.l

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam personal calificat cu experienta in domeniul prefabricatelor pentru contract pe durata nedeterminata in Gemania - PRODUCTIE PREFABRICATE BETON ARMAT.
RESPONSABILITATI:
- construirea structurilor si lucrarilor din beton armat;
- turnarea betonului in cofraje;
- montarea si fasonarea fierului beton;
- cimentare fantani si deschideri din pereti;
- repara suprafete din beton si similare.

CERINTE

Experienta in domeniu.
Seriozitate maxima.
Posesor Carnet Munca. Diploma calificare.
Cunostiinte limba Germana reprezinta un plus.
Disponibilitate de lucru in Germania incepand cu luna septembrie 2009 pentru 1 an.
Lucru in echipa.
Interzis consumul bauturilor alcoolice pe perioada saptamanii de lucru.

BENEFICII OFERITE

Loc de cazare asigurat.
Asigurari medicale.
Transport.
Contract de munca pe durata nedeterminata.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de constructii civile si industriale