Constructii germania cu plecare Nov-Dec 2012

SC Noels Jobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru partenerul nostru din Germania personal in constructii urmatoarele meserii: Tamplari,Rigipsari,Faiantori,Zugravi,Electricieni,Muncitori necalificati
Montare parchet laminat,usi ,geamuri,montat gresie faianta,rigips pe profil de lemn ,profil metalic si pereti despartitori.Cablat de la doza la doza si salahori
Salar Calificati 14 euro net pe ora
Necalificati 9,80 euro pe ora
Salarul se plateste din 2 in doua saptamani pe card bancar.
Informatii tel:0729557909,0743994260

CERINTE

Studii medii,
Pentru posturile calificate se cere minim un an experienta.
Limba straina nu este necesara dar prezinta avantaj.
Se cere seriozitate,stare de sanatate buna,fara antecedente penale.
Acte necesare:copie CI,CV,copie acte de studii care se trimit pe adresa de email : noels_credit@yaho.it

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca