Compania noastră activează de mulți ani în Germania în domeniul recrutării de angajați și al managementului de personal.

4U @work GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

În calitate de agenție de recrutare, căutăm personal pentru servicii de curățenie, cu disponibilitate imediată.

Sarcinile dvs.:
- pregătirea activității de curățenie
- activități simple de curățenie
- efectuarea curățeniei în unitate
- respectarea prevederilor legale în domeniul igienei și al prevenirii accidentelor

CERINTE

Cerințe:
- experiență în domeniul curățeniei, condiție care însă nu este obligatorie
- mod de lucru independent, persoană de încredere
- flexibilitate
- vârsta minimă de 18 ani

BENEFICII OFERITE

Ne vom ocupa și vom avea grijă de dvs. de la bun început prin intermediul programului 4U!

Puteți să vă depuneți candidatura la noi în mod gratuit, telefonic, la orice oră.

365 de zile pe an - 7 zile pe săptămână la orice oră din zi și din noapte angajații noștri preiau cu plăcere candidatura dvs. în pentru un loc de muncă, la numărul de telefon

0800-1002835

Recrutare si furnizare de personal in comert si in domeniul medical.