Chef de Partie River Passenger Ships

WORKONSEA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Respecta instrucțiunile specificate scrise sau verbale date de către superiorul său
Responsabil pentru pregătirea mâncarii la postul său alocat în bucătărie.
Responsabil de organizarea proviziilor/alimentelor
Responsabil de manipularea atentă a tuturor echipamentelor și utilajelor din zona sa

CERINTE

Limba Engleza:Nivel Mediu
Supraveghează postul său și alte zone ale bucătăriei
Întreținerea continuă și îmbunătățirea standardelor calitatii
Controlează și menține curățenia și măsurile de siguranță în zona sa, potrivit standardelor de igienă si în conformitate cu reglementările HACCP
Asistă oriunde este necesar ajută

BENEFICII OFERITE

masa
cazare
transport
asigurare medicala

Agentie de crewing specializata in recrutarea de personal navigant atat pentru nave maritime cat si fluviale dar nu in ultimul rand platforme off-shore, AHTS-uri, river-passenger, etc.