Cautam urgent Rigipsari, Zidari, Dulgheri, Fierari-Betonisti in Germania

SC Global Job Experience SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Rigipsari (sunt prioritare echipe de cate 3-5 persoane, cu experienta minim 3 ani, aspect fizic ingrijit )
Zugravi cu experienta minim 3 ani, aspect fizic ingrijit
Zidari, Dulgheri, Fierari betonisti cu experienta minim 3 ani, aspect fizic ingrijit
- este obligatoriu minim 3 ani experienta in domeniu
munca se va desfasura in Germania.

Informatii:
0754.253.952 ( DE LUNI - VINERI intre orele 10 - 17)
0721.210.421 ( DE LUNI - VINERI intre orele 10 - 17)

CERINTE

Nu este obligatoriu cunoasterea limbi germane sau maghiara dar constituie avantaj.
Momentan oferta este disponibila doar pentru barbati cu varta intre 25-50 ani cu o experienta de minim 3 ani.

Acte Necesare:
-Copie C.I
-Cazier judiciar fara antecedente
-Adeverinta de la medicul de familie ( clinic sanatos apt pentru munca)
-Certificat de calificare sau acte care sa ateste experienta ceruta

Informatii:

BENEFICII OFERITE

- Salariile sunt de 6 - 10 EURO/ora si pot depasi 1500 EURO/luna, in functie de orele lucrate.
- Cazarea si transportul sunt asigurate contracost

Informatii:

Societate cu domeniul principal de activitate Selectarea si plasarea fortei de munca cu o bogata experienta in tara, strainatate si cu numerosi parteneri in strainatate.