Cautam instalatori de apa si incalzire in Germania

Vagner GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cu incepere in luna august, cautam instalatori de apa si incalzire in Germania cu angajare legala la firma germana. Facem instalatii tehnico- sanitare, instalatii de apa si incalzire la montat si imbinat conducte, utilaje, realizare treceri prin ziduri si plansee pentru conducte, diagnosticare si remediere defectiuni etc.
Deplasarea in Germania se face pe cont propriu, dupa semnarea contractului de munca si in cunostinta adresei al locului de cazare.
Autobiografia profesionala (in limba germana, maghiara sau romana) si certificatul de calificare va rugam sa le trimiteti pe adresa email: horvath.ildiko.e@gmail.com

CERINTE

Timp de lucru 8 ore/zi+eventual ore suplimentare.
Candidatul potrivit: -sa aiba masina proprie (macar una la doi muncitori)
-dintr-o echipa de 2-3-5 muncitori macar unul sa aiba cunostinta de baza al limbajului profesional german, iar cel putin doi sa vorbeasca limba maghiara.
-sa aiba stagiu in profesie min. de 4-5 ani
-sa aiba sculele necesare pentru lucru (rotopercutor, aparat flex, surubelnita electrica, patenti, clesti, chei, nivela cu bula de aer, etc.)
-sa faca munca de calitate
-experienta in citirea planurilor este avantaj
-sociabil, flexibilitate, spirit de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Cazare asigurata.
Deplasarea de la cazare la locul de munca finantat de patron.
Salariu in prima luna 1200 Eur fix/luna(munca de proba), din a doua luna 1400 Eur fix/luna+eventuale ore suplimentare.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de instalatii sanitare, apa si icalzire