caut subunternehmer pentru santier germania

sc vertical construct design srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal

firma germana foarte serioasa cauta firma romana sau subunternehmer pentru santier constructii germania.
se lucreaza la metru patrat si se plateste performanta...regie arbeit.
repet caut numai firme de constructii contractoare sau subunternehmer .
importanta este cunoasterea limbii germane ..
Descrierea jobului

oamenii trebuie sa fie profesionisti in fatade si sisteme izolatii .
metrul patrat este 18 euro se lucreaza numai pe performanta iar cu o echipa buna se pot castiga venituri foarte profitabile
Descrierea companiei

firma germana foarte serioasa ..cerem acelasi lucru

CERINTE

pt relatii suplimentare va rog sa ma contactati la 004917657286228

BENEFICII OFERITE

astept numAI FIRME SERIOASE DE PREFERAT CARE AU MAI LUCRAT IN GERMANIA SI CUNOSC SISTEMUL:

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA FOARTE SERIOASA CARE CAUTA SUBUNTERNEHMER GERMANIA