Cadre medicale pentru Germania (medici/ asistenti medicali)

Petrolvalves

Job expirat

RESPONSABILITATI

PVR cauta pentru partenerul sau, important concern de clinici si spitale private din Germania, urmatoarele cadre medicale:

- Medici Rezidenti - Medicina Interna
- Medici Rezidenti/ Specialisti - Anestezie
- Asistenti Medicali Generalisti

CERINTE

- Cunoasterea limbii germane la nivel cel putin mediu este obligatorie

BENEFICII OFERITE

Se ofera

- Vizita de cateva zile la clinica concernului german inainte de semnarea contractului si in urma unui interviu telefonic cu candidatul
- Suport logistic pana la semnarea contractului si pana la plecarea in Germania pentru inceperea lucrului
- Asistenta sustinuta din partea concernului german pentru acomodare si instalare in Germania
- Salariu atractiv, conform legislatiei germane pentru gradul de specializare si de incadrare medicala
- Contract de munca de minimum 1 an, cu posibilitate de prelungire

Interviu

Selectia se va face pe baza CV-ului si a unui interviu telefonic cu reprezentantul german.

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.