Bucatar / Chef de partie

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie care activeaza in domeniul hotelier, este in cautare de bucatari sefi pentru unul din hotelurile sale din Germania.

Responsabilitati:
- pregatirea mancarurile din retetarul unitatii in conformitate cu standardele in vigoare
- montarea preparatelor pe obiectele adecvate pentru servire si realizeaza elementele estetice ale preparatelor
- participarea cu supervizare la determinarea necesarului de materii prime de comandat si la realizarea comenzilor de aprovizionare
- debarasarea si asigurarea curateniei in bucatarie
- implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare.

CERINTE

- experienta in domeniu
- limba germana vorbita la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Alte informatii:
- posibilitatea efectuarii de ore suplimentare
- cazare oferita de catre angajator in schimbul unei sume de bani
- acces la internet/TV
- mese gratuite oferite de catre angajator

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.