BUCATAR

Solo Grazie

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam BUCATARI in locatie deosebita: KONSTANZ situata in Germaniei de Sud, pe malul lacului Boden, aproape de granita cu Elvetia, si la aprox.30 min.de Austria.

Ne oferim sprijinul pentru rezolvarea tuturor actelor oficiale legate de munca cat si de gasirea celor mai bune conditii de cazare.De asemenea, vom rezolva orice probleme aparute pe parcurs

Daca ti-am trezit interesul, trimite-ne CV/ul,cu poza, in lb.romana si lb.germana pe urmatoarea adresa:
info@solograzie.com www.solograzierelocation.com

SARCINI :

-gatirea mancarurilor

CERINTE

-GERMANA LA NIVEL DE CONVERSATIE !!!
-experienta/avantaj ,studii in domeniu
-engleza la nivel mediu
-prezentabil, tinuta ingrijita
-responsabilitate
-corectitudine

Program de lucru cinci/sase zile pe saptamana

BENEFICII OFERITE

- salarii germane atractive 1200-1800 eu net

-oportunitate in cariera
-angajare pe termen lung(nedefinit)
-munca de echipa
-conditii in medii exclusiviste de munca si locuit

DESCRIEREA FIRMEI

www.solograzie.com