BRGwork - Au Pair Olanda, UK, Germania, Spania

BRGwork

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-Trebuie sa faci tot ce tine de copil (menaj usor, mancare pentru copii etc.)
-Dus- adus copiii de la scoala
-Gatit usor
-Respectat regulile impuse de mama in educarea copilului

CERINTE

Maxim 27 de ani
Cunostinte de limba Engleza (ATENTIE!! nu se cere limba locala!!)

Alternative: Germania, Spania sau UK!

Detalii despre BRGwork: facebook.com/brgwork.ro
Detalii despre program: brgwork.ro
Email: aupair[at]brgwork[dot]ro

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-Cazarea si masa asigurata de catre familie
-Camera proprie
-Plata lunara de 350Eur/luna (se lucreaza 30 ore/saptamana, weekend-urile libere)
-Transport asigurat
-Asigurare medicala inclusa in prêt
-Training gratuit timp de 12 saptamani

BRGwork, Belrao Group este agentie de recrutare a fortei de munca implicata in dezvoltarea programelor de schimb cultural si experienta practica: au pair, career training, work and travel, step up etc in tari precum: Grecia, SUA, Anglia, Canada