Asistent(a) medical(a), Germania

I.S.P.-Personalvermittlung

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pe baza contractelor incheiate cu renumite institutii medicale din Germania, implicit clinici de reabilitare si case de batrani, cautam asistenti medicali calificati si motivati.

CERINTE

-C.V. completat in lb. romana si lb. germana (doar pt. cei cu cunostinte solide de lb. germana)
-diploma/certificat de competente, atasata
-poza tip business /pasaport
-cunostinte de lb. germana la nivel conversational, min. B1
-disponibilitate de a lucra min. un an (cu concediile de rigoare) in Germania
-fire adaptabila, comunicativa, personalitate placuta, empatica

Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati in scris sau telefonic
Contact:
www.isp-personalvermittlung.de
mail: karriere@isp-personalvermittlung.de /derom@hotmail.de
tel.fix. 004964319090453
mobil 004917699000902

BENEFICII OFERITE

Salar brut intre 2100 si 2500 Euro, conform grilei de salarizare germana
Costurile transportului dvs. in Germania sunt in principiu preluate de angajator
Se ofera suport in vederea obtinerii permisului de munca si a formalitatilor de angajare

I.S.P.-Personalvermittlung cu sediul in Germania, landul Hessen , intermedieaza personal medical calificat.
Bazandu-ne pe contracte incheiate cu institutii medicale private si de stat, implicit case de batrani si clinici de raeabilitare, oferim servicii gratuite candidatilor doritori sa-si continue cariera in domeniul medical in Germania.