Asistente medicale/infirmiere ingrijire varstinici 24 H Germania

SC ECOTOP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ingrijirea persoanelor varstinice si bolnave la domiciliu in regim de 24 H sau in regim Day Care

CERINTE

- experienta relevanta in domeniu (ca si asistente medicale sau infirmiere)
- dorinta de a lucra cu persoane varstinice si bolnave
- stare de sanatate buna
- persoane energice si hotarate
- rezistenta la efort fizic
- disponibilitate de relocare pe 3 luni, 6 luni respectiv 1 an
- cunostiinte minime de limba germana

BENEFICII OFERITE

- carte de munca si/sau permis de munca
- plata asigurarilor sociale
- plata asigurarii medicale
- salariu net intre 700 si 1000 Euro in functie de angajament
- cazare si masa asigurate in cazul ingrijirii la 24 H
- cazare asigurata in cazul ingrijirii in sistem Day Care
- transport la locul de munca in Germania (1 drum)

Sc Ecotop Srl isi desfasoara activitatea in domeniul resurselor umane, fiind orientata in principal catre recrutarea ,selectia si plasarea de personal pentru clientii din Romania si din cadrul EU.